KRJ 15.07.2017

Info

VIP 09.07.2017
Vastuuhenkilö: Jere VRL-14433
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset RAAT6531
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta (arvontakone)

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Meilitse: jere_virt@hotmail.com
Otsikolla: KRJ 041-050
(yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)

Osallistumismuoto:
Luokka [rv]
Ohjastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo A
3. Vaativa B

Osallistujat

tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle

1. Helppo B

1. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
2. Ilona (VRL-13942) - Mallastiira 
3. Ilona (VRL-13942) - Kissauni 
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416 
5. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique 
6. EmmiN. (VRL-03385) - Wanteborgs Reina VH13-017-0349 
7. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger VH14-104-0017 
8. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293 
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kryptoniitti VH17-018-0091 
10. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood 
11. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137 
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumilordi VH17-018-0282 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764 
14. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295 
15. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067 
16. Ilona (VRL-13942) - Helinka 
17. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100 
18. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
19. dookie (VRL-04373) - Kieskatkes VH17-018-0283 
20. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto 
21. Eenu (VRL-13600) - Fiktion Mysteerio 
22. Desmi (VRL-14548) - Liliana 
23. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris 
24. Eenu (VRL-13600) - Twintania 
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mölliina 
26. Oresama (VRL-02753) - Indian Jewel VH17-031-0167 
27. Desmi (VRL-14548) - Margaret 
28. Eenu (VRL-13600) - Vinhan Chesmu 
29. Desmi (VRL-14548) - Rascal 
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307 

2. Helppo A

1. Ireth (VRL-03777) - Cenarth Raglan Kim VH17-026-0177 
2. Eenu (VRL-13600) - Huithapeli 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somiana VH17-018-0211 
4. JP (VRL-01948) - Iana Hiraeth 
5. Ireth (VRL-03777) - Tamsin VH17-089-0006 
6. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Voitohvo VH17-018-0442 
7. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR 
8. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid 
9. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060 
10. Desmi (VRL-14548) - Romilda 
11. EmmiN. (VRL-03385) - Moon Vaahtokarkki VH16-018-1957 
12. JP (VRL-01948) - Awana India 
13. Eenu (VRL-13600) - Metsämansikka 
14. Ilona (VRL-13942) - Sointurappio 
15. Ilona (VRL-13942) - Hehkusima 
16. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex 
17. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendra 
18. dookie (VRL-04373) - Viisikon Paluujälki VH17-018-0439 
19. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226 
20. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Hysteria VH17-029-0137
21. Eenu (VRL-13600) - Chakealica 12 
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvensointi VH16-018-2818 
23. Jere (VRL-14433) - Vähäpellon Lumiroisto 
24. Ireth (VRL-03777) - Sunspot Namys VH17-244-0012 
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tulikukka VH17-018-0311 
26. Jere (VRL-14433) - Hattuvaaran Karhukopla VH17-011-0124 
27. Desmi (VRL-14548) - Embla 
28. EmmiN. (VRL-03385) - Akram LAC ox VH16-003-0166 
29. Ilona (VRL-13942) - Vilkemilla 
30. Jere (VRL-14433) - Jarelia VH17-018-1187 

3. Vaativa B

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiprakan Siipiveikko VH16-018-2658 
2. Ilona (VRL-13942) - Hehkusima 
3. Jere (VRL-14433) - Riinalan Remu 
4. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika 
5. Jere (VRL-14433) - Kaunon Unelmakarkuri 
6. Desmi (VRL-14548) - Natalie 
7. JP (VRL-01948) - Kida 
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Herttakuningatar 
9. Oresama (VRL-02753) - Checkpoint Charlie VH15-031-0475 
10. Noora (VRL-10553) - Alfast VH17-011-0159
11. Jannica (VRL-04799) - Ananias VH16-073-0002 
12. Eenu (VRL-13600) - Runon Tuuve 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Hiiden Jalokahvi VH16-018-1300 
14. Jere (VRL-14433) - Ponytime Nico VH03-057-8901 
15. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006 
16. Eenu (VRL-13600) - Käärmejumala 
17. Maika Fortin VRL-14553 - Ivan B VH17-043-0013 
18. Jannica (VRL-04799) - Runon Tyrnimarja VH16-018-0101 
19. Jannica (VRL-04799) - Fame's Déja Vu VH16-029-0069 
20. Oresama (VRL-02753) - Señor Tenebroso RR 
21. Ilona (VRL-13942) - Sointurappio 
22. JP (VRL-01948) - Ambrosia 
23. JP (VRL-01948) - Quid Pro Quo 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivukylän Savusauna VH16-018-1430 
25. Eenu (VRL-13600) - Cinderella 
26. Noora (VRL-10553) - Pardoos VH17-011-0004 
27. Ilona (VRL-13942) - Vilkemilla 
28. Desmi (VRL-14548) - Claudia 
29. Oresama (VRL-02753) - Gotta Be Charlie RR VH15-031-0979 
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 

Ulkoasu © Raatteen Suomenhevoset
Virtuaalitalli | Virtuaalihevonen
Tausta © Vladimir Agafonkin (CC BY-NC 2.0)