VVJ:n Valjakkoajot

Perusinfo

- kilpailupäivä on 17.02.2019 / VIP 10.02.
- kilpailut järjestää Vik Welsh Cobs / Jere (VRL-14433)
- tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti (lyhyt arvonta)

Rajoitukset

- luokat ovat avoinna kaikille
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- ohjastaja saa tuoda yhteen luokkaan 3 hevosta / luokka
- hevonen saa osallistua max kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
- osallistua voi vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
- liiton alaiseen seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa!

Osallistuminen

- sähköpostiin jere_virt@hotmail.com
- otsikolla VIK VVJ 031-040
- osallistut yhdellä sähköpostilla kaikkiin avoimiin VVJ kutsuihin
- muodossa:

Luokka
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Luokat

1. Noviisi koulukoe yksilöille
2. Noviisi koulukoe yksilöille

Osallistujat

Luokka 1 - Noviisi

1. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001 2. Jere (VRL-14433) - Aberthol 3. birdie (VRL-14733) - Craanford Ashton 4. Serena (VRL-09334) - Huvin Inkatinami VH15-017-0423 5. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 6. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín 7. Jannica (VRL-04799) - Huvin Diana 8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Grimina 9. Nintsu (VRL-01851) - Summer Fun MPB VH17-023-0101 10. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111 11. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette 12. Liia (VRL-11284) - Mudyard Nittawosew VH18-017-0543 13. Liia (VRL-11284) - Marshmallow Heaven Hus VH18-017-0542 14. Jere (VRL-14433) - Huarwar 15. Ingrid (VRL-13872) - Werona VH19-310-0002 16. Knipse (VRL-14657) - Enchantress VH18-017-0604 17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Critical Savage 18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Tinderfake 19. EmmiN. (VRL-03385) - Maldgård Armelia VH18-017-0582 20. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004 21. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 22. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei 23. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579 24. Jannica (VRL-04799) - Strawberries and Milk KH 25. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195 26. EmmiN. (VRL-03385) - Kiuruvaaran Hermione VH18-017-0581 27. Jere (VRL-14433) - Prys 555 28. Jannica (VRL-04799) - PP's Magic Mike 29. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114 30. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia

Luokka 2 - Noviisi

1. Sorel (VRL-00884) - Wyat Oh Fudge 2. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630 3. Jere (VRL-14433) - Aberthol 4. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004 5. Liia (VRL-11284) - Burbacka Haffny VH18-017-0629 6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Jaenna 7. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia 8. Jannica (VRL-04799) - Strawberries and Milk KH 9. Jannica (VRL-04799) - Huvin Diana 10. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 11. Ingrid (VRL-13872) - Werona VH19-310-0002 12. Sorel (VRL-00884) - Valyrian Buttercrush 13. Knipse (VRL-14657) - Enchantress VH18-017-0604 14. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette 15. birdie (VRL-14733) - Craanford Ashton 16. Jere (VRL-14433) - Huarwar 17. Liia (VRL-11284) - Burbacka Piscoti VH18-017-0631 18. EmmiN. (VRL-03385) - Flaerock's Amethist VH18-104-0030 19. EmmiN. (VRL-03385) - Maldwyn Irena 20. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín 21. Serena (VRL-09334) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455 22. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 23. Jere (VRL-14433) - Prys 555 24. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei 25. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001 26. Jannica (VRL-04799) - PP's Magic Mike 27. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091 28. Serena (VRL-09334) - Mutalan Pähkinöinä VH17-018-2245 29. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Purple Clover VH17-024-0110 30. Serena (VRL-09334) - Lilymoor Fumnaya VH18-017-0049
Virtuaalitalli - Koristekuva © A. Booth